• +34 932 18 19 64
  • elcentre@elcentregracia.cat

Premis del 1er Concurs de Teatre On-line Vila de Gràcia per a Companyies Amateurs

Premis del 1er Concurs de Teatre On-line Vila de Gràcia per a Companyies Amateurs

 

Ha arribat el moment de conèixer els premiats del 1er Concurs de Teatre On-line Vila de Gràcia per a Companyies Amateurs.

Ha estat un plaer compartir amb tots els amants de la cultura, les obres que han participat.

 

Podeu veure el vídeo de l’entrega de premis virtual en aquest enllaç: https://youtu.be/3DCU3rV8jgY

 

PREMI AL MILLOR GRUP:

       

TERCER PREMI:

Companyia del Centre Pineda de Mar per l’obra “Avui no Sopem”

SEGON PREMI:

Grup de Teatre Filagarsa per l’obra “Escac Doble”

PRIMER PREMI:

Pierrot Teatre per l’obra “L’inspector”

PREMI A LA MILLOR DIRECCIÓ:

       

TERCER PREMI:

Maite Ferre i Josep Serra de la Companyia del Centre Pineda de Mar per l’obra “Avui no Sopem”

SEGON PREMI:

Ermenegild Siñol del Grup de Teatre Filagarsa per l’obra “Escac Doble”

PRIMER PREMI:

Montse Albàs del Grup Pierrot Teatre per l’obra “L’inspector”

PREMI A LA MILLOR DIRECCIÓ NOVELL:

       
 

Jordi Rodríguez del grup Amics del Teatre de Ripollet per l’obra “Et sona?”

 

PREMI A LA MILLOR ACTRIU PRINCIPAL:

       

TERCER PREMI EXAEQUO:

Maria Masoliver per la interpretació a l’obra “Últim acte”

TERCER PREMI EXAEQUO:

Laura Forteza per la interpretació de Ruth Condomine a l’obra “Un esperit burleta”

SEGON PREMI:

Maria Poch per la interpretació de Mª Teresa a l’obra “Avui no sopem”

PRIMER PREMI:

Laura Miquel per la interpretació de Florence Vassy a l’obra “Escac doble”

PREMI AL MILLOR ACTOR PRINCIPAL:

       

TERCER PREMI:

Josep Sobrevias per la interpretació de Khlestakov a l’obra “L’inspector”

SEGON PREMI:

Jordi Relats per la interpretació d’Ivan a l’obra “Art”

PRIMER PREMI:

Jordi Tantiñà per la interpretació d’Alcalde a l’obra “L’inspector”

PREMI A LA MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT:

   

 

TERCER PREMI:

Rita Hidalgo per la interpretació de Maria Antònovna a l’obra “L’inspector”

SEGON PREMI:

Ester Roca per la interpretació de Anna Andréievna a l’obra “L’inspector”

PRIMER PREMI:

Àngels Aregall per la interpretació de Directora del col·legi i Dona a l’obra “L’inspector”

PREMI AL MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT:

   

 

TERCER PREMI EXAEQUO:

Gerard Torruella per la interpretació de Maca a l’obra “Pis d’estudiants”

TERCER PREMI EXAEQUO:

Oscar Altafaja per la interpretació d’Oriol a l’obra “Et sona?”

SEGON PREMI:

Jordi Aragonès per la interpretació d’Enric a l’obra “Avui no sopem”

PRIMER PREMI:

Gerard Clopés per la interpretació d’Òssip a l’obra “L’inspector”

Així mateix, dóna fe del resultat de la votació popular, quedant com a premiat:

 

 

La Corriola Teatre per l’obra “La llegenda del Lledó. La història d’un poble”

i del resultat de la obra que millor ha aplicat la perspectiva de gènere, quedant com a premiat:

 

 

La Teatral (La Soci) per l’obra “Desconeguda”

 

 

             

 

Gràcies a tots i totes per la vostra participació!